Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 08:00-16:00
Telefon 0(342) 323 13 25

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yedirenk Reklam Ajansı Gaziantep’te sektöründe öncü firmalardan biri olup, Ajans ve Matbaa hizmetlerine de sahiptir. Genç ve dinamik olan firmamız teknolojiyi sizlerin yerine takip eder, sizlere teknolojinin getirdigi kolaylıkları sunar.

Firmanızın ihtiyaç duydugu bütün ajans ve matbaa işlerini bünyesinde bulunduran Yedirenk Reklam Ajansı sizlere yeni bir hizmeti sunuyor. Yerinde hizmet, işlerinizin daha kısa sürede elinizde olmasını sağlıyor.

İstediginiz dogrultuda çalışma imkanı sunma önceligi olarak ele alan firmamız esnek çalışma saatleri sayesinde sizlere daha hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Markanıza olan sadakati artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir firma olmak.

Biz, sadece bize ihtiyacı olanlarla çalışırız. Sadece talep üzerine çalışır ve hizmeti sunarız. Herşeyin bir sırası olduğunu biliriz. Bütün çalışmaları baştan sona düşünür ve bir takvime yayarız. Markanızın seyrine katkıda bulunurken zamanı doğru kullanırız.

Marka yaratmak akıl işidir. Markanın fikir temelleri olmalıdır. Estetik duyguları olmalıdır. Kişiliği olmalıdır. Mesajlar barındırmalıdır bünyesinde. Markanın bir duruşu olmalıdır, bir felsefesi. Marka,bir bütündür. Tüm bunları ve daha bir çok unsuru ve değeri içeren bir bütündür. Marka sözdür. Marka senettir.

Markalaşmak akıl işidir. Para ile değil, akıl ile yürür bu süreç. Markalaşmak için yapılan harcamalar sadece amaç içinsarfedilen birer araçtır.

Vizyonumuz

Rekabet gücünü sağlayabilecek stratejiler geliştirebilmek, reklamcılıkta Dünya medyasını yakından takip ederek, müşteri menfaatli ürünler sunmak, portföyümüzde bulunan müşterilerimizin reklamcılıkla pazar paylarını geliştirebilmektir…