Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 08:00-16:00
Telefon 0(342) 323 13 25

Belgesel Çekimleri

Belgesel Çekimleri


Bilimin gereği olan “belgeleme”, sanatın gereği olan “estetik” ve filmin gereği olan “kurgu” belgesel filmin bir araya getirip bütünleştirdiği unsurlardır.Belgesel filmler sayesinde bir konu hakkında bilgi sahibi olabilme fırsatımız olur.Belgesel filmin türüne göre içerik oluşturulur ve içerik üzerinden çekim takvimi, uygun bir bütçe oluşturulur.

Kısa filmler bir duygu, düşüncenin kısa bir zaman dilimine indirgenmesidir.Yani kısa bir süre içinde çok şey anlatabilmektir.Buda gerçeğin içerisinde soyut ve düşündürücü bir üretkenlik gerektirmektedir.Kısa filmler de tıpkı belgesel filmler gibi farklı türlere ayrılır.İstediğiniz türde ve içerikte kısa filmlerinizi üreten ve hizmete sunan ekibimizle soyut dünyanızı gerçekliğe indirgeme fırsatını bulacaksınız.Kısa filmlerde karakterler, aksesuar, dekor ,mizansen hizmetleride verilmektedir .

Tüketicinize ulaşmanın yalnızca sosyal mecralar üzerinden gerçekleştiği günümüzde, tüketiciyle aranızdaki bağı sağlamak için gerekli olan şey profesyonel bir filmdir. Bu film sizin en değerli tanıtımınızdır. Profesyonel bir reklamla iş ağınızı %90 oranında arttırabilirsiniz.

Profesyonel Sarı Yapım ekibimizle, İşinde uzman senarist ve yönetmenlerimizle, bize ait yüksek kalite tüm prodüksiyon ekipmanlarıyla filminizi en kaliteli haliyle çekelim..bu imkanlara ulaşmak için ve detaylı bilgi için 0342 323 1 325 den arayabilirsiniz.