Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 08:00-16:00
Telefon 0(342) 323 13 25

Gaziantep Dağıtım Hizmetleri

  • ANASAYFA
  • /
  • Gaziantep Dağıtım Hizmetleri

Gaziantep Dağıtım Hizmetleri

Apartman Dağıtım : Öncelikle Dağıtım yapılacak Bölgeler harite üzerinde belirlenir bölgenin yoğunluğuna göre toplamda kaç adet ilan dağıtımı yapılcağı belirlenir bundan sonra Dağıtım aşamasına geçilir, Arkadaşlar tarafından alın ilanlarınız kapı acık ise zil sayısı kadar posta kutularına broşörleriniz bırakılır eğer kapı kapalı ise demir parmaklıklara maksimum altı adet ilan bırakılır.
İş Yeri Dağıtım : Belirlemiş olduğunuz sanayii Bölgelerine yada yoğun iş yerlerinin olduğu noktalara bir adet olmak üzere ilanınız bırakılmaktadır. İlan bırakılan yerlerden maksimumu seviyede kartvizit alınmaktadır. iş yerlerine yapılan dağıtımlar etkili dağıtım şeklidir.
Meydan Elden Dağıtım : Broşürler belirdigimiz yoğun insan potansiyelin olduğu noktalarda dağıtılmaktadır.Metrobüs,Metro çıkışlarında kalabalık meydan ve caddelerde ilan larınız dağıtılır. Broşürleriniz dağıtılırken dağımı yapan arkadaşların resimleri çekilmektedir ayrıca verilen hizmete göre kimlere hangi yaş aralıklarına dağıtım yapılacağı belirlenir.
Araç Dağıtım : Genelde araç markalarına yada özel tanıtımlarınız için yapılan dağıtım şeklidir ilan bırakılan araçların resimleri çekilmektedir.
Doğru çözümleme : Modern kadrolama anlayışı,teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dagıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözumler üretmektedirHizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman,güven gibi unsurları is süreçlerine özenle uygulamaktadır.