Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 08:00-16:00
Telefon 0(342) 323 13 25

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım

Web tasarım firmasına ayrı, fotoğraf çekim firmasına ayrı, katalog tasarım firmasına, tanıtım filmi firmasına ayrı kendinizi anlatmaktan ve ortaya çıkan uyumsuz sonuçlardan sıkılmadınız mı ?

Kurumsal Firma Tanıtım (Web Yazılım, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Firma Tanıtım Filmi, Fotoğraf Çekimi) Çözümlerimiz

YEDİRENK sizi bu karmaşadan kurtararak profesyonel tam hizmet ajansı ile çalışmanın size keyfini ve rahatlığını yaşatarak, alanlarında uzman deneyimli ekibi ile marka, ürün ve hizmet bilinirliliğiniz için size entegre çözümler sunuyor.

Kurumsal Web Yazılım & Tasarım

Admin Panelli, Google Uyumlu, Özgün

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi

Mobil Uyumlu Responsive Tasarım

IOS ve ANDROİD Uyumlu Tasarımlar

B2B Bayi Yazılımları

B2B Bayi Yazılımları

B2C Özel E-Ticaret Yazılımları

B2C Özel E-Ticaret Yazılımları

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Katalog Tasarımı - Logo Tasarımı

Katalog Tasarımı - Logo Tasarımı

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları

360 Video Vr

360 Video Vr

Sanal Gerçeklik Ters Projeksiyon Hologram Çözümleri

Sanal Gerçeklik Ters Projeksiyon Hologram Çözümleri

 

Kurumsal Web Tasarım - Web Yazılım

Kurumsal Çizgide Mükemmel olmak için yapılması gerekenleri ve müşterilerimize nasıl bir tasarımla beraber kodlama altyapısı sunmamız gerektiğini biliyoruz.

Profesyonel ve kurumsal web tasarım konusunda Gaziantep'te firmalar arasında uygun çözümler sunmaktayız. Gaziantep merkezli firmalar arasında 2011 yılından günümüze yüzlerce referansımız en güncel web dizayn tekniklerine sahip YEDİRENK CMS Sistemi kullanmaktadır.
Diğer ajanslardan bir adım önde olmamız, 2012 den bu yana ARGEye verdiğimiz önemi gösterir. Ama asla, kendimizi yeterli bulmuyoruz ve her geçen gün güncellenen teknolojilerden faydalanarak, daha sağlıklı tasarımların söz konusu olması adına 2012 den günümüze çalışıyoruz. Asla wordpress, Joomla benzeri hazır yazılımlar kullanmıyoruz. Çünkü kodları herkezde olan ve Google da bu tarz yazılımların nasıl hacklendiğine dair 100lerce video olan ve aslında kişisel blog olmaktan öte kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm olamayacak çözümleri önermiyoruz. Tamamen sizin ihitiyaçlarınıza göre şekillenmiş firmanıza özgün, Google dostu kodlama, Mobil Cihazlarda Responsive Tasarım özelliği uyumlu tasarımlar ile her türlü içeriği sorunsuz ekleyip güncelleyebileceğiniz kullanıcı dostu yönetim panelimiz sayesinde YEDİRENK CMS ile her zaman bir adım önde olmanın gururunu yaşıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal Kimlik Ajansı "Kurumsal Kimlik nedir ?" denildiğinde,
“Ne demek bu?” sorusuna akademik tarzda bir cevap verebilecek yeteneğe ve bilgiye sahip olmalıdır. Kurumsal kimlik ruhu benzersiz bir tasarımı gerekli kılar.

Yedirenk Grup

Yedirenk Reklam Ajansı Gaziantep’te sektöründe öncü firmalardan biri olup, Ajans ve Matbaa hizmetlerine de sahiptir. Genç ve dinamik olan firmamız teknolojiyi sizlerin yerine takip eder, sizlere teknolojinin getirdigi kolaylıkları sunar.

Bize Ulaşın

Mücahitler Mh. 52009 Nolu Cd. No: 28
Gümüşburun İş Mrk. Kat: 9/69
Şehitkamil / Gaziantep
Telefon:(0342) 323 1325 e-Posta:[email protected] Web:http://yedirenkgrup.com Web:http://yedirenkajans.com
© Copyright 2012 - 2020 | Tüm hakları saklıdır. Yedirenk Grup