title

Gaziantep Web tasarımı

Web tasarımı Gaziantep

Gaziantepdeki tasarım ofisinde yıllardır  bir çok başarılı web tasarım projesine imza atan Yedirenk kurumsal web tasarımında uzman bir firmadır. Her projeyi titizlikle ele alan web tasarım ekibimiz; hızlı, kaliteli ve özgün web sitelerini en uygun maliyet ve en kısa sürede teslim etmektedir. Tüm web tasarım projelerimiz yönetim panellii, arama motoru dostu ve mobil uyumludur.
web tasarım

İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun, size özel creative web sitesinizi tasarlayalım.

Yedirenk her tasarımı aynı titizlik ve disiplinle ele almakta ve en ince ayrıntısına kadar projelendirip uygulamaya sokmaktadır. Alanlarında uzman grafiker, yazılım mimarları ve sistem mühendisleri multidisipliner olan bu işin her aşamasında sitenizle ilgili her ayrıntıyı düzgün ve en son teknolojik gelişmelere göre tasarlamaktadır. Web tasarımı özgün ve size özgü olmalıdır. Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmakdır.

Profesyonel bir web tasarımı için;

  • Hedefler net olarak belirlenir.
  • İhtiyaç Analizi, Verilerin Analizi ve Çözüm Önerileri geliştirilir.
  • Kaynaklar ortaya konulur. (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.)
  • Planlamalar yapılır.
  • Grafik tasarım ve genel konsept belirlenir
  • Kod ve yazılımsal geliştirmeler yapılır
  • Performans, erişilebilirlik, hız testleri ve diğer testler yapılır.
  • Hızlı ve kesintisiz bir web server da yayına başlanır.

En son ve en önemlisi site yayınlandıktan sonra başlar. Herhangi bir değişiklik ya da güncelleme için destek sağlayacak bir ekip

Web tasarımının yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitenizin bulunabilirliği , yayılması ve yaşatılması da en az web tasarımının yapılması kadar önemlidir. Sadece eş dostunuzun web sitenizi bilmeleri size yeni müşteriler kazandırmaz. Ne bizim emeğimizin ne de sizin paranızın ve vaktinizin boşa gitmemesi için sitenin bulunabilirliğini arttıracak her standart sitenize uygulanacaktır.

Gaziantep'in kalbinde bulunan bir web tasarım ve web geliştirme şirketidir. Özellikle GAZİANTEP genelinde web tasarım çözümleri sunan firmadır.