title

  Dış Mekan Çekimi Nasıl yapılır?                                                                                                   Dış mekan fotoğraf çekimleri hem fotoğraf sanatçısı hemde sizin ortak kararınızla organize edilebilir. Bir çok çift bu özel gün için mutlaka fotoğraf çekiminde bir konsept düşünmektedir. Ancak kesin karanızı vermeden önce fotoğraf sanatçısı ile bunu paylaşmalı ve uzman görüşlerine önem vermelisiniz. Fethiye düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün çekimleri için her çiftimizin konsept ve tarzına son derece saygı duyuyoruz. Ancak çok daha kaliteli bir fotoğraf çekimi için sizlere sürekli tavsiyelerde bulunuyoruz. Fethiye balayı fotoğrafçısı ve düğün fotoğrafçısı seçiminizden önce mutlaka içeriklerimizi incelemeyi unutmayın.


  Düğün fotoğrafı çekimlerinde yaz aylarında en uygun saat dilimleri saat 15:00 ile 19:00 saat aralığındadır. 

   Dış mekan düğün çekimleri sırasında terlemeye sebebiyet verecek hızlı ve yorucu hareketlerden kaçınılmalıdır.

    Dış mekan çekimlerinde kabarık tarlatanlı gelinlikler yerine, daha sade beyaz elbiseler veya dar kesimli rahat gelinliklerdir.

     Damat içinde mutlaka düğün fotoğrafı çekimi için gelin adaylarının tercih ettiği beyaz elbiselere uygun kıyafetler kombin edilmelidir.

      Gelin adayları makyaj bozulmalarına karşın yanlarında makyaj malzemelerini getirebilirler. 

       Dış mekan fotoğraf çekimlerinde ağır makyaj yerine daha soft sade makyaj tercih edilmelidir.