title

Kurumsal Web Tasarım - Web Yazılım

Firmanızı yansıtacak yaratıcı Web Tasarım çözümlerimizle %100 dinamik web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Genel görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.


Kurumsal Çizgide Mükemmel olmak için yapılması gerekenleri ve müşterilerimize nasıl bir tasarımla beraber kodlama altyapısı sunmamız gerektiğini biliyoruz.

Profesyonel ve kurumsal web tasarım konusunda Gaziantep'te firmalar arasında uygun çözümler sunmaktayız. Gaziantep merkezli firmalar arasında 2011 yılından günümüze yüzlerce referansımız en güncel web dizayn tekniklerine sahip YEDİRENK CMS Sistemi kullanmaktadır.
Diğer ajanslardan bir adım önde olmamız, 2012 den bu yana ARGEye verdiğimiz önemi gösterir. Ama asla, kendimizi yeterli bulmuyoruz ve her geçen gün güncellenen teknolojilerden faydalanarak, daha sağlıklı tasarımların söz konusu olması adına 2012 den günümüze çalışıyoruz. Asla wordpress, Joomla benzeri hazır yazılımlar kullanmıyoruz. Çünkü kodları herkezde olan ve Google da bu tarz yazılımların nasıl hacklendiğine dair 100lerce video olan ve aslında kişisel blog olmaktan öte kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm olamayacak çözümleri önermiyoruz. Tamamen sizin ihitiyaçlarınıza göre şekillenmiş firmanıza özgün, Google dostu kodlama, Mobil Cihazlarda Responsive Tasarım özelliği uyumlu tasarımlar ile her türlü içeriği sorunsuz ekleyip güncelleyebileceğiniz kullanıcı dostu yönetim panelimiz sayesinde YEDİRENK CMS ile her zaman bir adım önde olmanın gururunu yaşıyoruz.