title

KURUMSAL KİMLİK & PR

TÜRLÜ TÜRLÜ BASKI ÜRÜNLERİMİZ VAR

Markanızın imajı, pazardaki gücünüzü simgeler. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz.

Sıradışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.


REKLAM, FİRMALARIN BAŞARISINDA ROL OYNAYAN EN ÖNEMLİ PARÇALARDAN BİRİDİR. MATBAA BASKI ÜRÜNLERİ İSE REKLAM, PROMOSYON VE MARKA İMAJI GİBİ PEK ÇOK FARKLI NOKTADAN BU ANA PARÇAYI DESTEKLER. BU NEDENLE HER FİRMA HANGİ SEKTÖRDE OLURSA OLSUN BASKI ÜRÜNLERİNE İHTİYAÇ DUYAR. BİZ DE YEDİRENK OLARAK FİRMALARIN BU İHTİYAÇLARINA EN KOLAY, EN KALİTELİ VE EN UYGUN FİYATLARLA ULAŞMASI İÇİN MATBAACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTERİYORUZ.


Yedirenk baskı adına aklınıza gelebilecek olan her ürünü temin edebirsiniz. Kartvizit, el ilanı, broşür, afiş, davetiye, roll-up gibi herkes tarafından kullanılan matbaa ürünlerinden, dergi, katalog, magnet, billboard gibi sadece bazı sektörlerde yoğunlukla kullanılan ürünlere kadar tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Madem öyle, Yedirenk baskı ürünlerimiz neler, onlardan bahsedelim:

Kimin ne olduğunu ve nerede bulunduğunu gösteren kartvizitler,
El ele, göz göze iletişimi en direkt yoldan sağlayan el ilanları,
Dünyanın en olmazsa olmaz reklam ürünü olan broşürler,
Sesinizi büyük kitlelere duyurmanızı sağlayan afişler ve posterler,
Kurumsal kimlik nadideleri antetli kâğıtlar, zarflar, cepli dosyalar,
Ofislere şenlik küp bloknotlar, yapışkanlı kâğıtlar, takvimler, kitap ayraçları,
Hayat kurtaran ıslak ve kolonyalı mendiller,
“Havalı” billboard baskı, roll up banner baskı, raket-reklam pano baskılar,
Hesap kitap işleri için makbuz ve form baskı ürünleri,
POS cihazlarından yazar kasalara, yuvarlanıp giden rulo ürünler,
Ve daha fazlası...